DEPOLAMA

Paketleme, Ambalajlama, Demonte

Çamoğlu Nakliyat olarak hizmetlerimiz eşya depolama, uluslararası taşımacılık, gümrükleme olmak üzere tam 30 yılı aşkın süredir varlığını sürdürmektedir.

Eşyalarınızın durumuna göre hangi boyda kamyonumuz ile taşınacaksa, bu araç sizin için bir gün öncesinden hazırlanır. Taşınma esnasında paketlemenizi kendiniz yapabilirsiniz. Ya da ihtiyaca göre profesyonel ekiplerimizce paketleme hizmeti tercih edebilirsiniz. Tarafımızca yapılan paketleme, profesyonel nakliye malzemelerinden oluşan paketleme ekipmanlarından oluşur.

Gerekli eşyalarınızı demonte edip, ambalaja hazır hale getiririz. Tek tek tüm eşyalarınızı paketleriniz. Bu aşamada tavsiyemiz kişisel ve özel eşyalarınızı kendinizin paketleme yapmasıdır. Yaptığımız ambalaj yıllarca depomuzda kalacakmış gibi kaliteli ve muazzam bir şekilde yaparız. Bu arada paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyaları teker teker kodlayarak liste haline getiririz.

Kodlama ve Çeki Listesi

Eşyalarınızın listelenmesi, daha sonrasında herhangi bir karışıklı çıkmaması, hangi ambajlama kategorisinde olduğu ve depoya yerleştirilken sıralamasına göre yerleştirilmesi, kayıtlandırılması açısından son derece önemli bir aşamadır.

Kamyona Yükleme ve Depoya Sevkiyat

Listesi yapılan paket kamyona doğru evden taşınır. Bu aşamada ise eşya depolama sürecinizin en önemli aşamalarından biridir. Bu aşamada genel olarak uzun yıllardır paketleme ve taşıma alanında uzman personellerimiz sayesinde kolayca yapılmaktadır. Uzman personellerimiz eşyalarınızı özenle kamyonumuza yerleştirir.

Kamyonumuz yüklendikten sonra personellerimiz eşyaların tam kaç metreküp olduğunu ölçer. Ölçüm ve teslim alma işi bitince kamyonumuz depomuza doğru hareket eder. Eşya depolama da sonraki adımızda sona çok yaklaşmış olacaksınız.

Eşya Depomuzda eşya sahibine daha önceden yerini gösterdiğimiz alana eşyaları getiririz. Depolama alanlarımız sizler için önceden belirlenmiştir. Odalarımız 10m3, 15m3 vb. hacimler başta olmak üzere, anahtarlarının sadece sizde olduğu özel güvenlikli odalardır. Ankara’da 30 yılı aşkın süredir verdiğimi Nakliye, taşımacılık ve depolama hizmetimizde en önemli kriterimiz daima eşyalarınızın ve sizlerin güvenliğidir.

Depolama alanımıza gelmiş eşyalar kamyonumuzdan indirilip, önceden ilaçlanmış ve hazır hale getirilmiş paletler üzerine özenle yerleştirilir. Eşyalarınız depomuzda yıllarca güvencemiz altında depolanmaya hazır hale gelmiştir.

Eşyalarınızın koyulduğu odanın anahtarları sizlere teslim ederiz.

Eşyalarınız paketlenirken yapılan liste bilgisayar ortamımıza yüklenmiştir. 7/24 kamera sistemimiz sayesinde bizimle güvendesiniz.

BİZİMLE GÜVENDESİNİZ.