HAKKIMIZDA

Firmamız Çamoğlu Uluslararası Nakliyat ltd şti 1992 yılında kurulmuştur. Yurt içi evden eve eşya taşımacılığı ile işe başladık serüvene. Şuan da tüm dünyada taşımacılık ve depolama alanında hizmet vererek devam etmekte. Esya depolama da Ankara’da 30 yılı aşkın uzman deneyim ve profesyonel kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz. Öyle de olsa kendini geliştirme açısından dönem dönem ileri atılımlar yapmaya devam etmektedir.

Depolama alanında verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat uygulama politikasıyla müşteri potansiyelini kat kat arttırıyoruz. Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini uluslararası eşya taşımacılığı alanında geliştirdik. Tümüyle eşya taşımacılığına yönelen firmamız uluslarası nakliyat alanında verdiği hizmetle birlikte hızlı gelişim gösterdi. 2009 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı. 

2011 yılında filomuza kattığımız 2 adet 95 m3, 1 adet 45 m3 ve 1 adet 30 m3 lük  tekstil taşımaya uygun, sonsuz delikli özel yapım kapalı kasa aracımız bulunmakta. Özmal araçlarımız sayesinde eşyalarınız Çamoğlu Nakliyat güvencesi altında. Ankara merkez ofisimizden 7/24 güvenli takibini gerçekleştirdiğimiz operasyon süreçlerimiz hakkında bizlere daima ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başta Avrupa ülkeleri,  Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere, olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat, depolama ve forwarding hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz günden bu güne kalitemizden taviz vermeden, dünya standartlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

30 yılı aşkın süredir bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

ÇAMOĞLU DEPOLAMA 

Eşya depolama Ankara yaşam alanlarınızı genişletmek, değerli ve hacimli eşyalarınızı saklamak için doğrusu ideal çözüm. Nitekim uzun süreli eşya depolama hizmeti kişi ve kurumların ihtiyacına göre belirlenir.  Çamoğlu Uluslararası Nakliyat, eşya depolama arayışlarınızda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunar. En uygun fiyat imkanlarıyla sizin için burada.

Güven, Kalite ve Uygun fiyatlandırma politikasıyla Türkiye’nin köklü firmalarından olan firmamız Ankara’da güvenebileceğiniz nadir adreslerdendir.

Her şeyden önce müşteri memnuniyeti politikamız, eşya depolama alanında yetiştirdiğimiz taşıma, paketleme ekibimiz ile güvendesiniz. Özel güvenlikli olmalarının yanı sıra ihtiyacınıza göre belirlenen oda tiplerini tercih ederek eşyanızın hacmine, biçimine göre kolayca eşyalarınızı depolayabilirsiniz. 

depolama

Eşya Depolama Hizmetlerimizde

Ayrıcalıklı olarak:

paketleme ve ambalajlama

Mobilya ve beyaz eşya gibi ürünlerinizin demontesi, Kodlama ve Çeki listesi

Evden kamyona yükleme ve depolama süreniz sona erdiğinde verdiğiniz adrese teslim

Evinizden depomuza kadar olan mesafenin kendi öz mal araçlarımızla gidilmesi

Eşya Sigortası hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Eşya depolama Ankara, yurtiçi ve yurt dışı operasyonlarında kalite denildiğinde akla gelen firma Çamoğlu Nakliyat’tır.

Önemli depolama alanlarının bir çoğu Ankara‘da ki kurumsal firmalar tarafından kurulmuştur. Çamoğlu Nakliyat gücüne güç katarak, depolama alanındaki faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ön plana koyarak yerine getirir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin deneyimli ve prestijli firmalarından birisidir.

depolama

DEPOMUZ HAKKINDA

DEPOMUZA ULAŞIM