sanat eseri depolama sanat eseri nedir sanat eseri

SANAT ESERİ DEPOLAMA

Sanat eserlerinizin güvenle koruması, uzun yıllar boyunca muhafaza etmek için depolama alanı büyük önem taşır. Yoğun deprem hattı üzerinde olan ülkemizde riskli bir bölgededir. Son dönemde yaşanan depremler ve yaşanabilecek deprem riskleride göz önüne alındığında depolarımız daima güvenle hizmetinizde. Sanat eseri depolama ve taşımacılıkta otuz yıllı aşkın uzman deneyim.

Sanat eseri depolamada otuz yılı aşkın süredir varız. Depolama hizmetimiz Ankara Almanya merkezli olmak üzere devam etmekte. Uluslararası Nakliyat ve taşımacılık hizmetimiz için linke tıklayabilirsiniz.

Sanat Eseri Nedir?

Sanat eseri kişilerin belirli duyguları, hazları ve gördüğü yaşamları aktarma biçimlerinden bir tanesidir. Sanatçı kendi içinde dışa vurumcu bir tarzda eserini yaratır ve üretir. Üretkenliğin en özgürce olması gereken biçimlerinden bir tanesi olan sanattır. Eserleri bir yandan özgürlükleri sınırlar ve bireyselliğin ötesinde kendisini toplum için var eden bir formdadır.

Peter Paul Rubens – The Four Continents- 1615

Estetik ilişkiden doğan sanat eserlerinin muhafaza edilmesi belki de bir sonraki nesillere kusursuz aktarılması. Toplumsallığın ve bir dönemin gerçekliğinin de aktarılması demektir. Sadece renk paletleri olarak değil uzun yüzyılların hafızası ve birikimidir. Renklerin, doğanın, ideolojilerin, insan aklının en uç kısımlarının ahenk içinde bazen acı çekerek başka insanlara o hafızanın aktarılmasıdır.

SANAT ESERİ DEPOLAMA

Sanat eserlerinizi depolarken de ince bir işçiliğe tabi tutulması, muhafaza edilmesi açısından önemdelidir. Deneyimli saha ve ofis çalışanlarımızdan oluşan ekip sizler için özenle program çıkartır. Almak istediğiniz hizmetlerle eseleriniz öncelikli olarak su, hava geçirmez kalın boluncuklu naylon ile sarılıyor. Ebatlarına göre kutulama, kolileme yapılıyor ya da sadece ambalajlama. Burada önemli olan eşyanın niteliği, büyüklüğüdür. Bu aşamadan sonra özenle kendi özmal araçlarımıza yerleştirilerek taşıması yapıyoruz. Müze, sanat galerileri, bireysel olarak bulundurduğunuz tüm sanat eserleri için bu aşamalar geçerlidir.

Belirttiğiniz adresten alınan eşyalarınız depomuza kadar getiriliyor ve burada yerleştirme gerçekleştirilir. Sanat eseri depolama ve taşıma alanında deneyim, siz değerli müşterilerimize iyi hizmet sunabilmek adına kazandığımız en değerli hazinemiz.

Sanat eseri depolama derken nelerden faydalanabileceğinize kısaca bakalım.

Öncelikli olarak sanat eserleriniz için uygun fiyatlı ve uzun süreli depolama sözleşmesi yapıyoruz. Bu sayede içiniz rahat eserleriniz güvende günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Yapılan eşya bedeli kadar sigorta karşılığında eşyalarınız için hiç bir endişeye yer vermenize gerek yok.

Bunlarla birlikte Çamoğlu Nakliyat garantisi ile eşyalarınızın güvende olduğunu bilmenizi isteriz. Çamoğlu Depolama olarak sanat eseri taşımacılığında ve depolamasında siz değerli müşterilerimize otuz yıllık deneyim sözü veriyoruz.

sanat eseri depolama sanat eseri nedir sanat eseri